FAQ  •  Szukaj  •  Użytkownicy  •  Grupy •  Galerie   •  Rejestracja  •  Profil  •  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  •  Zaloguj
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Pomógł: 13 razy
Skąd: Myslowice

PostWysłany: Śro 18:25, 05 Gru 2007 Powrót do góry

Termin: 10 grudnia (23:59)

1. -> Damned_magic => vs. => Mors_mentor (6.) Arrow 5-7 i 5-7 Exclamation 10-14 Exclamation
2. -> Adik_wmp (3.) => vs. => Brave_amazing Arrow 5-7 i 7-2 Exclamation 12-9 Exclamation
3. -> Warrior_tazo => vs. => Robinho1_wmp (1.) Arrow 7-5 i 4-7 Exclamation 11-12 Exclamation
4. -> Dawid_callibra => vs. => Mlody_tur_wmp Arrow 7:4 i 7:4 Exclamation 14-8 Exclamation

Powodzenia Wszystkim Smile

Wg regulaminu gramy mecz i rewanż do 7 wygranych Smile Jeśli po dwóch meczach będzie remis w partiach np. 8-8 ( mecz 7-1, rewanż 1-7 ) gramy dogrywkę do 5 wygranych Smile UWAGA Exclamation Jeśli w meczach bedzie 1-1, a w partiach 9-8 ( mecz 7-2, rewanż 1-7 ) to wygrywa gracz, który wygrał więcej partii Smile

Ostatnio zmieniony przez Adik dnia Czw 17:07, 06 Gru 2007, w całości zmieniany 3 razy
Adik

PostWysłany: Śro 19:25, 05 Gru 2007 Powrót do góry

Przez Patri najadłem się stracha ... Przegrywałem 0-5 na początku ...

PostWysłany: Śro 22:38, 05 Gru 2007 Powrót do góry

i dobrze Ci tak, jeszcze szubienice chcą czyścic dla mnie Very Happy Następnym razem to ja przygotuje ale 'łoże śmierci' Very Happy

PostWysłany: Czw 12:55, 06 Gru 2007 Powrót do góry

Młody mnie niedawno ograł w imponującym stylu w LM.
Teraz zagrałem lepiej no i posądził mnie o chapanie. Moim zdaniem prezentujemy bardzo zbliżony styl gry, nigdy, gdy mam więcej niż 2 karty w kolorze na ręce, to nie dobieram na nim. Więc zarzuty wydają mi się cokolwiek niesprawiedliwe. Już nie będę tajników swojej gry zdradzał, zresztą co to za tajniki w takiej grze, gdzie mam do czynienie już z samymi wyjadaczami. Fakt, że ostatnio częściej zacząłem wygrywać, nie wynika na pewno z większej ilości dobieranych kart. A mieć podczas posiadania około 12 kart na ręce 4 i 3 w kolorze i dobrać, no to już zostawiam ocenie innych graczy, czy mieści się to w dozwolonych krokach. Ja nie czuję, bym kogokolwiek oszukał. Więcej, odczuwam ogromną radość z tego, że gry z dominatorem, vrazzo i młodym były wyjątkowo czyste.

dawid_callibra - mlody_tur_wmp -> 7:4, 5:4(7:4)

robinho1_wmp-warrior_tazo 5-7 i 7-4 uff nie mam siły

Powiem tyle graliśmy 50 minut albo godzine caly mecz bez przerwy..1 pojedynek trwał 8 minut masakra...Pojedynek godny finału naprawde dark_wolf widział ten pojedynek Wink